AK SİTELER AK SİTELER
Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
ESVET  SARIOĞLU
AKÇAKOCA İLÇE BAŞKANI

ESVET SARIOĞLU

09.02.1973 AKÇAKOCA /DÜZCE DOĞUMLU, ASLEN RİZE SALAHA HOHOL KÖYÜNDEN ATALARIMIZ 100 YIL ÖNCE AKÇAKOCAYA GELMİŞLERDİR. AKÇAKOCANIN ARABACI KÖYÜNDEN, FAKAT ŞEHİR MERKEZİNDE İKAMET ETMEKTEDİR. EVLİ; BİRİ KIZ BİRİ ERKEK İKİ ÇOCUK BABASI, İLKOKULU ARABACI KÖYÜ İLK ÖĞRETİM OKULUNDA, ORTA ÖĞRETİMİNİ AKÇAKOCA ORTAOKULU, LİSE ÖĞRETİMİNİ AKÇAKOCA LİSESİNDE TAMAMLADI, ÜNİVERSİTE Yİ 1994-1998 YILLARI ARASINDA NİĞDE ÜNİVERSİTESİ JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNÜ BİTİREREK TAMAMLADI. ORTA SEVİYEDE İNGİLİZCE  BİLİYOR. 2001 YILINDA, ASKERLİĞİNİ 269 KISA DÖNEM OLARAK LÜLEBURGAZ DA YAPTI.

2008 - 2010 YILLARI ARASINDA JEOLOJİ MÜHENDİSLERİ ODASI DÜZCE İL TEMSİLÇİLİĞİ GÖREVİNDE BULUNDU,  2010 YILINDAN İTİBAREN GENÇ DEMOKRATLAR İSTANBUL DENETLEME KURULU ÜYELİĞİ,

2011 YILINDA AKPARTİ AKÇAKOCA İLÇE YÖNETİMİNDE YEREL YÖNETİMLERDEN SORUMLU YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ YAPTI,

2012 YILINDA AKÇAKOCA SPOR ASBAŞKANLIĞI VE YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ ,

2013 YILINDAN İTİBAREN AKÇAKOCA GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ KÜLUBÜNDE BAŞ KAN YARDIMCILIĞI GÖREVİM HALA DEVAM ETMEKTEDİR. 07 HAZİRAN 2015  MİLLETVEKİLLİĞİ SEÇİMLERİNDE AK PARTİ DÜZCE  MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI OLDU. 24 HAZİRAN 2018  MİLLETVEKİLLİĞİ SEÇİMLERİNDE AK PARTİ DÜZCE  MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI OLDU. AKÇAKOCA ‘DA 2002 ŞUBAT - 2002 EYÜL AYLARI ARASINDA JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ BUROSU AÇARAK, İŞ HAYATINA ADIM ATTI,15 EYLÜL 2002 YILINDA AKÇAKOCA BELEDİYESİ İMAR ŞÜBESİNDE JEOLOJİ MÜHENDİSİ OLARAK GÖREVE BAŞLADI, YEDİ YIL İMAR VE FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNDE JEOLOJİ MÜHENDİSİ VE SU ALT YAPI AMİRİ OLARAK GÖREV YAPTI.15 EYLÜL 2009 YILINDA AK PARTİ BELEDİYE SEÇİMİNİ  KAYBEDİNCE AKÇAKOCA BELEDİYESİNDEKİ GÖREVİNDEN AYRILARAK; İNŞAAT SEKTÖRÜ ÜZERİNE HİZMET EDEN ES-SA MÜH.İNŞ. LTD.ŞTİ İSİMLİ AİLE ŞİRKETİNİN  BAŞINA GEÇEREK YÖNETİM KURULU BAŞKANI OLDU VE HALEN BU ŞİRKETTE MEVCUT GÖREVİNİ VE AKÇAKOCADAKİ İNŞAAT İŞLERİNİ BAŞARI İLE SÜRDÜRMEKTEDİR.

ESVET SARIOĞLU DÜZCE VE AKÇAKOCA ‘DA YAPTIRMIŞ OLDUĞU ; DİLEK - NAZ SARIOĞLU ANAOKULU – AÇIKALIN OKULDA YAPTIRDIĞI DİLEK SARIOĞLU Z KÜTÜPHANESİ (1001 KİTAP)  - HAMİYET SEVİL OKULU YEMEKHANE VE MUTFAĞI – AKÇAKOCA ORTAOKULU PC VE TEPEGÖZ SINIFI - AYRICA İSMİNİ GİZLİ TUTARAK BİR ÇOK ÜNİVERSİTE VE LİSE DE ÖĞRENİM GÖREN İHTİYAÇ SAHİBİ ÖĞRENCİYE BURS VE KIYAFET YARDIMLARI İLE AKÇAKOCA SEVİLEN VE HAYIRSEVER BİR KİMLİK  OLARAK TANINIR.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.